Dodano przez admin dnia 5 grudnia 2015

zaufanie społeczne do straży

seat1_1Zawierzenie społeczne do jednostki Jakie rywalizacje posiadają najistotniejsze zaufanie społeczeństwa? Wciąż 20 lat temuż, tych zawodów było niewątpliwie sporo. Nauczyciel, lekarz, ksiądz, policjant, strażak, żołnierz. Od roku 2000, stopniowo zanika pojęcie zaufania publicznego dla grup zawodowych. Z wymienionych powyżej przykładów, zaufanie na wysokim poziomie utrzymują tylko ochotnicy a także żołnierze. Te dwie formacje są najbardziej cenione przez społeczeństwo a także darzone dużym szacunkiem.

Do tej pory nie zdarzyły się duże afery, które zdołałyby podważyć fenomen druh albo żołnierza. Policja i również pozostałe nie mają takiego szczęścia. W społeczeństwie panuje przekonanie, że każdy ochotnik jest gotowy odpowiedzieć na wezwanie plus bezinteresownie ruszyć do pomocy. Obywatele to lubią a także kiedy mają różnorodność, na kogo dać bezpośrednie datki, nieomal nieprzerwanie wybierają ochotników. Wiedzą, że są to osoby o solidnym sercu oraz dużej męstwu, z którymi można porozmawiać, a dodatkowo posiadać do nich zaufanie. Przekonanie to panują w prawie wszelkiej polskiej miejscowości. Życzymy sobie i również strażakom, aby nic w tym temacie nie zmieniło się na gorsze. 

Post a Comment

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>