Dodano przez admin dnia 19 stycznia 2016

strażak podpalacz niechlubne przypadki

pro2Strażak podpalacz – niechlubne przypadki Czy wiecie w jaki sposób funkcjonują ochotnicze straże pożarne? W większości ich finansowanie jest realizowanie z pieniędzy publicznych. Część przekazują zarówno sponsorzy, a część może być pozyskiwana z dobrowolnych datków mieszkańców. Niestety, OSP zawiera pewien niesławny aspekt, jaki co pewien czas wychodzi na jaw. Druh podpalacz to prawdziwa zmora ochotników ochotników.

Czarna owca znajdująca się w układach tej formacji, niszczy reputację wszystkich strażaków. Jaki cel posiada zawodowiec podpalacz? Szczególnie pewien – wzniecenie pożaru, które wywoła akcję gaśniczą, w której weźmie udział. Adrenalina i chęć sprawdzenia się w kampanii sprawia, że wybrane osoby przestają logicznie myśleć a także kwalifikują się na desperackie kroki. Podpalenia wywołane przez ochotników to najczęściej pożary opuszczonych altan, bloków lub podpalanie traw. Mimo iż w większości przypadków takie pożary kończą się bez uczestników, to ryzyko przeważnie istnieje. Policja, jak również straż robi wszystko, aby nie dopuszczać do takich przypadków. Zaostrzone testy psychologiczne to zaledwie jedno z zestawów zapobiegania takim wypadkom. 

Post a Comment

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>