Dodano przez admin dnia 15 września 2016

sprawianie linii ssawnej

weed16Sprawianie linii ssawnej Obsługa ze sprzętem podbiega do motopompy plus składa sprzęt na ziemi w kolejności sprawiania, równolegle do linii brzegowej. W przypadku gdy linia ssawna zawiera być sprawiana z większej liczby odcinków, pomocnik (ewentualnie także przodownik) powraca do pojazdu i również donosi brakujące odcinki. Przodownik chwyta oburącz smok ssawny plus podtrzymuje go nogami na wysokości łydek , prowadząc łącznik w stronę węża ssawnego.

Pomocnik okracza odcinek węża, staje frontem do przodownika, chwyta oburącz za koronę łącznika i również przytrzymuje wąż nogami na wysokości łydek. Obaj w skłonie sprawdzają stan uszczelek, po czym wprowadzają zaczepy łączników w dobre wycięcia koron i silnie skręcają w prawo, a następnie dokręcają łączniki kluczami. Po połączeniu – pomocnik ciągle przytrzymuje wąż nogami, przodownik zaś za pomocą linki dołącza do smoka pływak, drugi koniec linki z zatrzaśnikiem kojarzy z uchem zaworu zwrotnego. Po wykonaniu tych czynności pomocnik składa wąż na ziemi i również cofając się do łącznika następnego węża układa jednocześnie linkę, jakiej koniec połączony został ze smokiem oraz pływakiem wzdłuż węża lewą ręką.

Post a Comment

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>