Dodano przez admin dnia 23 stycznia 2017

analiza fragmentu akcji gaśniczej

joe4Analiza fragmentu kampanii gaśniczej Pluton przeprowadzić natarcie i również obronę na odcinku, lewa granica przystanek autobusu PKS włącznie, prawa granica budynek magazynu pasz dla zwierzaków włącznie. W natarciu użyć 4 prądy gaśnicze wodne 52 w obronie i również zgrupowanie zastępów kątem w tył, Na prawo od plutonu działa zastęp OSP broniąc zabudowań sąsiadujących z magazynem pasz. Zadania zastępów: Zastęp 1. Natarcie wewnętrzne 2 prądami wody po klatce schodowej na palące się poddasze pomieszczeń mieszkalnego oraz prądem wody natarcie dachu sąsiedniego budowli na palące się pokrycie dachowe pomieszczeń mieszkalnego. Natarcie l prądem wody z drabiny DW na palący sit dach domu mieszkalnego 2-gim prądem ochrona zagrożonego magazynu pasz. Zastęp 3. Zorganizować zasilanie w wodę dla zastępu z rzeki pływającej na skraju miejscowości.

Kierunek układania zasilających wydłuż pobocza szosy. łączność – kontakty osobiste a także przy pomocy radiostacji nasobnych, moje miejsce – przy zastępie, wewnątrz budynku, Rozkaz rozwinięcia kompanii do pracy ratowniczo -gaśniczych przy pożarze wydaje dowódca kompanii na podstawie planu działania albo podstawie zadania, które zawiera zrealizować, jeżeli funkcjonuje w składzie bataliom Rozkaz powinien zawierać: o zadanie kompanii, o projekt wykonania zadania podjęły przez dowódcę kompani, o ugrupowanie bojowe kompanii plus plutonów, o podział na odcinki bojowe wg. potrzeb, jak również przydział plutonów a także ich zadania, o punkty czerpania wody, o organizacja łączności w kompani i również, zasady meldowania o sytuacji, o stanowisko kierowania- SD dowódcy kompani L o zaopatrzenie materiałowo -techniczne (dot. najczęściej pracy długotrwałych).

Post a Comment

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>